top of page
KAROGI

KAROGU VĒSTURE un MŪSDIENU KAROGI

Cilvēki ir izmantojuši karogus jau kopš seniem laikiem. Apmēram pirms 2000 gadiem tie sāka līdzināties karogiem mūsdienu izpratnē.
Sākotnēji karogus lietoja, lai atšķirtu dažādas cilvēku grupas, atsevišķas personas. Šodien katrai valstij ir savs karogs. Karogi ir arī dažādām organizācijām un cilvēku grupām, vai atsevišķiem cilvēkiem – karaļiem, karalienēm.


Karogs ir mūsdienīgs un efektīvs reklāmas nesējs. Tas dod uzņēmumam iespēju paziņot par sevi.

Karogi ietver simbolus, lai atspoguļotu idejas, kas citādi prasītu daudz vārdus. Karogi tiek lietoti dažādās svinībās, sarīkojumos,pasākumos.

Izplatītākie karogu veidi: valsts karogi  , kuģu karogi, starptautisko organizāciju karogi, kompāniju, korporāciju karogi, sabiedrisko organizāciju karogi.

 

Visbiežāk tiek pasūtīti un izgatavoti karogi no poliestera materiāla.

Tā ir auduma apdruka ar digitālo druku, kurā attēls redzams no abām pusēm (viena puse spoguļattēlā).

Karogi ir izturīgi pret vēju un lietu, to malas un stūri ir apstrādāti ar trīskāršu apšuvumu.

Karoga izmaksas atkarīgas no tā izmēra, stiprinājuma veida un krāsu intensitātes uz auduma.

Stiprinājuma veidi karogiem var būt tunelis, karabīnes un auklas (mastā)

Pludmales karogiem piedāvājam arī mastus un zemes stieņus.Pludmales karogus izmanto arī pilsētās, veikalu priekšā, parkos,izstādēs, tos viegli uzstādīt un noņemt.

 

Cenas tiek aprēķinātas individuāli, atkarībā no apjoma, izmēra, stiprinājumu veida un dizaina.

MAKETA PARAMETRI DRUKAS SAGATAVOŠANAI

Maketu drukai  jāiesniedz karoga dabiskā izmērā, vektorformātā: Corell Draw,Adobe Ilustrator vai EPS  un papildus kontrolfailu PDF vai JPG. Dažkārt iespējams izmantot TIFF, PNG, JPG formātu ar augstu izšķirtspēju 72 – 100 DPI. Ja maketā izmantots teksts,tam jābūt pārveidotam līknēs (Curves). Faila nosaukums jāveidotā, lai tas maksimāli aprakstītu pašu darbu.

Maketa pielāgošana drukai EUR. 5,00. PVN 0. Cenas spēkā līdz 2024. Gada 31. Decembrim. 

karogu ražošana, karogu izveide, baneru izveide, apdrukas darbi, pvc materiālu apdruka, uzlīmju izstrāde, mašīnu aplīmēšana, stikla aplīmēšanas darbi, līmplēves, uzlīmes ražošana, skatlogu aplīmēšana,  aplīmēšanas darbi, baneru izstrāde un ražošana
BANERI, PVC

Efektīvs reklāmas  veids ir baneru reklāma. Mēs to izgatavosim  jebkurā izmērā.

Digitala lielformāta druka , nodrošina fotogrāfiskas kvalitātes izdruku. Tā tiek izmatota reklāmas plakātu drukai ekspluatācija ārā un iekšā.

 

PVC baneri ir lielisks vides reklāmas līdzeklis informācijas nodošanai Jūsu mērķauditorijai. Izgatavojam banerus pilnā krāsu drukā ar augstu noturības pakāpi, kas ir īpaši būtiska, izvietojot vides reklāmu, mūsu klimatiskajos apstākļos. Veicam baneru pēcapstrādi – kniedējot un apšujot.  
   

PVC Baneris laminētais vai lietais, 440gr/m2-650gr/m2, pēcapstrāde, gredzenu iesišana iekļauta banera cenā. 

 

MAKETA PARAMETRI DRUKAS SAGATAVOŠANAI

Maketam ir jābūt mērogā 1:1, vai 1:10 to norādot e-pastā. Maketu drukai  jāiesniedz karoga dabiskā izmērā, vektorformātā: Corell Draw,Adobe Ilustrator vai EPS  un papildus kontrolfailu PDF vai JPG. Dažkārt iespējams izmantot TIFF, PNG, JPG formātu ar augstu izšķirtspēju ne mazāka kā 150 DPI.Ja maketā izmantots teksts,tam jābūt pārveidotam līknēs (Curves). Gan maketa, gan visu tā sastāvdaļu krāsu formātam jābūt CMYK. Makets ir jāiesniedz ar kontūrlīniju, BEZ kropmakrām Faila nosaukums jāveidotā, lai tas maksimāli aprakstītu pašu darbu, norādīts tā izmērs milimetros un tirāža. Maketa pielāgošana drukai EUR. 5,00. PVN 0. Cenas spēkā līdz 2024. Gada 31. Decembrim. 

karogu ražošana, karogu izveide, baneru izveide, apdrukas darbi, pvc materiālu apdruka, uzlīmju izstrāde, mašīnu aplīmēšana, stikla aplīmēšanas darbi, līmplēves, uzlīmes ražošana, skatlogu aplīmēšana,  aplīmēšanas darbi, baneru izstrāde un ražošana.
UZLĪMES

Līmplēves apdruka un ploterēšana jeb uzlīmju izgatavošana ir viens no mūsu darbības virzieniem. Lielām uzlīmēm piemērota plotergriešana ar pārnešanu uz transfēra plēves, bet nelielas uzlīmes digitālā drukā tiek vienlaicīgi drukātas un izgrieztas vajadzīgā lielumā un formā.Mūsu drukas iekārtas nodrošina jebkura veida uzlīmju izgatavošanu.

Uzlīmju pielietojums var būt visdažādākais. Tās var būt izmantotas disku , pudeļu, kārbu,medus burciņu, kosmētikas trauciņu, u.c. aplīmēšanai.
Visbiežāk izmantotā tehnoloģija ir digitālā druka. Uzlīmes piemērotas lietošanai iekštelpās, kā arī āra apstākļiem. Piedāvājam ūdens izturīgas uzlīmes, kas papildus pārklātas ar laku.

Uzlīme ir ļoti efektīvs Jūsu preču zīmes vai pakalpojuma reklamēšanas veids. Uzlīmes izmanto uz produkcijas, veikalu vitrīnās, aplīmējot auto, kā priekšmetu etiķetes.

Atkarībā no uzlīmju veida, tiek izmeklēta vispiemērotākā tehnoloģija uzlīmju izgatavošanai (sietspiede, ofseta druka, digitālā druka). Uzlīmēm var būt visdažādākie izmēri un formas.

Iekšējai lietošanai paredzētās uzlīmes var tikt izgatavotas uz pašlīmējoša papīra pamata.

Uzlīmes, kas pakļautas āra apstākļiem jeb atmosfēras ietekmei, drukā uz pašlīmējošas plēves (matētas vai glancētas). Iespējams izgatavot dažādu veidu uzlīmes: taisnstūra, taisnstūra ar noapaļotiem stūriem, trijstūra, apaļas, ovālas, un jebkuras citas formas uzlīmes (arī ļoti sarežģītas formas).

Šobrīd pieprasītas ir uzlīmes, kas drukātas ar augstas klases digitālo printeri, kurš vienlaicīgi veic uzlīmes izgriešanu. Iespējamas uzlīmes, kas drukātas uz caurspīdīgas līmplēves, piemērotas līmēšanai uz automašīnām un stilka.

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 0,5 kv. metri.

Cena katram dizainam tiek precizēta atsevišķi, ņemot vērā maketa sarežģītības pakāpi un īpatnības.


MAKETA PARAMETRI DRUKAS SAGATAVOŠANAI

Maketu drukai  jāiesniedz  dabiskā izmērā, vektorformātā: Corell Draw,Adobe Ilustrator vai EPS  un papildus kontrolfailu PDF vai JPG. Dažkārt iespējams izmantot TIFF, PNG, JPG formātu ar augstu izšķirtspēju 72 – 100 DPI.Ja maketā izmantots teksts,tam jābūt pārveidotam līknēs (Curves). Faila nosaukums jāveidotā, lai tas maksimāli aprakstītu pašu darbu.

Maketa pielāgošana drukai EUR. 5,00. PVN 0. Cenas spēkā līdz 2024. Gada 31. Decembrim. 

Apdrukātus uzlīmju paraudziņus varat apskatīt mūsu  Darbnīcā, Iepriekš piezvanot pa tālruni 27800770 un sarunājot tikšanos Viskaļu ielā 25.

karogu ražošana, karogu izveide, baneru izveide, apdrukas darbi, pvc materiālu apdruka, uzlīmju izstrāde, mašīnu aplīmēšana, stikla aplīmēšanas darbi, līmplēves, uzlīmes ražošana, skatlogu aplīmēšana,  aplīmēšanas darbi, baneru izstrāde un ražošana. Uzlīmes
bottom of page